Dzisiaj jest Poniedziałek, 6 Kwietnia 2020 roku. Do końca roku zostało 270 dni. Imieniny Ady, Celestyny, Ireneusza


Oferty:
Ciasta, Torty
Dekoracje ślubne
Domy Weselne
Foto-Video
Fryzjerzy
Garnitury Ślubne
Inne
Jubilerzy
Kwiaciarnie
Muzyka
Pojazdy do ślubu
Salony Kosmetyczne
Sklep ślubny
Suknie Ślubne
Zaproszenia

Zaloguj:Rok 2007 za nami...

Nowy Rok sprzyja refleksjom i podsumowaniom. Pozwalamy sobie dokonać małego podsumowania działalności Pierwszego Chełmskiego Wortalu Ślubno-Weslnego, który działa już od kilku miesięcy.

Rok 2007 zakończyliśmy blisko 4500 unikalnymi odsłonami. Dlaczego aż tak bardzo istotne jest, że były to unikalne odsłony? W ten sposób unika się "podwójnego zliczania" osób które wchodzą w ciągu krótkiego czasu na tą samą stronę. Każdego dnia odwiedza nas kilkadziesiąt przyszłych Par Młodych, które szukają ofert firm zajmujących się organizacją ślubu i wesela. Z dnia na dzień jest ich coraz więcej. Należy podkreślić iż tak dużą liczbę odwiedzin zawdzięczamy Wam drodzy Internauci - wortal nie ma żadnej na razie reklamy w prasie, radiu czy telewizji - promowany jest on jedynie w internecie, choc głównie dzięki temu, iż polecacie go znajomym staje się on coraz bardziej popularny. Blisko 30% odwiedzin Wortalu nie odbywa się z wyszukiwarek, ale bezpośredniego wpisania adresu w przeglądarce! Dziękujemy! Osoby które nas znalazły szukały najczęściej domu weselnego na swoje wesele (bardzo często szukały informacji o konkretnym domu weselnym), restauracji, ofert fotografów i firm zajmujących się wideofilmowaniem, zespołów muzycznych, ofert salonów sukien ślubnych, salonów kosmetycznych jak również informacji związanych z Chełmem.

Z informacji jakie do nas docierają ta forma reklamy okazuje się coraz bardziej skuteczna, wielu użytkowników Pierwszego Chełmskiego Wortalu Ślubno-Weselnego nie ma na codzień możliwości porównania ofert firm ze względu na zbyt dużą odległość od kraju i często organizację wesela "na odległość". Nie dziwią więc nas wizyty z Norwegii, Wielkiej Brytanii, Włoch, Niemiec, Irlandii, Belgii, Holandii, Austrii czy wielu innych krajów na całym świecie oraz oczywiście z całej Polski.

Nasze forum dyskusyjne zyskuje coraz większą popularność i to właśnie dzięki Wam drodzy użytkownicy Wortalu. Dzięki niemu macie możliwość  wymiany na bieżąco poglądów na ślubno-weselne tematy.

Rok 2007 był również rokiem gdy wystartowało wiele innych wortali oraz portali związanych z naszym miastem. Mamy nadzieję, że również te mniej lub bardziej komercyjne inicjatywy będą się rozwijać - wszak informacji nigdy za mało.

Co przed nami? Wortal na pewno będzie się dalej rozwijał. Nie posiadamy co prawda zaplecza finansowego i znajomości, ale mamy nadzieję, że dzięki popularności Wortalu zyskamy przychylność firm, które będą oferować dla Was specjalne rabaty czy nawet darmowe usługi. W najbliższym czasie Wortal zostanie też rozbudowany o szereg funkcji, które ułatwią Wam przyszłym Nowożeńcom dokonania najlepszego wyboru. Chcemy dalej pozostać lokalnym Wortalem ślubno-weselnym promującym firmy z Chełma i okolic. A co będzie? Czas pokaże... Mamy nadzieję, że za rok przeczytacie kolejny tekst podsumowujący mijający rok.

Obsługa
Pierwszego Chełmskiego Wortalu Ślubno-Weselnego.
Ślub i Wesele w Chełmie 

[2008-01-02]


© 2007-2020 Pierwszy Chełmski Wortal Ślubno-Weselny. Ślub i Wesele w Chełmie - www.wesele.chelm.pl