Dzisiaj jest Poniedziałek, 6 Kwietnia 2020 roku. Do końca roku zostało 270 dni. Imieniny Ady, Celestyny, Ireneusza


Oferty:
Ciasta, Torty
Dekoracje ślubne
Domy Weselne
Foto-Video
Fryzjerzy
Garnitury Ślubne
Inne
Jubilerzy
Kwiaciarnie
Muzyka
Pojazdy do ślubu
Salony Kosmetyczne
Sklep ślubny
Suknie Ślubne
Zaproszenia

Zaloguj:Wielkanoc tuż tuż...

Spokoju i pokoju, życzliwości i miłości, dobroci i wyrozumiałości, szacunku i sympatii... Niechaj te święta będą pełne ciepła, pogody ducha i spotkań z ważnymi dla Was ludźmi. Tego wszystkiego Wam dopiero Zaręczonym, już poślubionym, zainteresowanym tematyką ślubną i wszystkim którzy trafiają na strony Pierwszego Chełmskiego Wortalu Ślubnego życzy jego obsługa.

A wraz z Wielkanocą długo oczekiwane porządku na Pierwszym Chełmskim Wortalu Ślubno-Weselnym. Nasze, a tak na prawdę Wasze forum dyskusyjne wywołuje dużą ilość emocji zarówno wśród przyszłych Par Młodych jak i firm z branży ślubno-weselnej. Niektórzy starają się je wykorzystywać do jawnej, podstępnej, brutalnej i brudnej reklamy swoich usług - posty takie są piętnowane i starannie wychwytywane przez Was i taka reklama automatycznie przeradza się w antyreklamę. A już niedługo do pracy wkroczą moderatorzy którzy postarają się uporządkować pewne posty. Nie chcemy jednak doprowadzić do sytuacji, gdy moderacja będzie za bardzo ingerować w Wasze wypowiedzi - forum ma być miejscem gdzie się spotykacie i wymieniacie poglądami...

Wiele firm oczekuje w tej chwili na dodanie do katalogu - przepraszamy najmocniej za ten okres oczekiwania... Nie dodawajcie swoich firm po raz piąty/dziesiąty/dwudziesty... Wszystkie zgłoszenia czekają w tej chwili na publikację. Wraz z nową szatą graficzną która jest przygotowywana zostaną dodane wszystkie zgłoszone do tej pory firmy.

W tej chwili możemy się pochwalić ponad dwoma tysiącami wizyt tygodniowo (co daje blisko 16 tysięcy odsłon tygodniowo). To ogromne zaufanie jakim Państwo obdarzają Wortal postawiło przed nami kolejne wyzwania i mimo, iż nie możemy w pełni poświęcić się na jego rozwój to i tak bardzo Państwu dziękujemy!

 

[2010-03-31]


© 2007-2020 Pierwszy Chełmski Wortal Ślubno-Weselny. Ślub i Wesele w Chełmie - www.wesele.chelm.pl