Wasze śluby


Oferty:
Ciasta, Torty
Dekoracje ślubne
Domy Weselne
Foto-Video
Fryzjerzy
Garnitury Ślubne
Inne
Jubilerzy
Kwiaciarnie
Muzyka
Pojazdy do ślubu
Salony Kosmetyczne
Sklep ślubny
Suknie Ślubne
Zaproszenia

Zaloguj:Zapowiedzi przedślubne...

Już od dzisiaj pojawiła się kolejna funkcja na Pierwszym Chełmskim Wortalu Ślubno-Weselnym - Wasze Zapowiedzi, dzięki którym możecie poinformować wszystkich Waszych znajomych o zbliżającej się dacie ślubu.

Po zalogowaniu się do Pierwszego Chełmskiego Wortalu Ślubno-Weselnego (loginem i hasłem są dane podane na forum) macie możliwość dodania swojej daty ślubu, swoich imion oraz wpisania miejsca w którym odbędzie się ślub i wesele. Na razie dwie ostatnie informacje nie są wykorzystywane, ale już w najbliższym czasie pojawią się dodatkowe funkcjonalności które sprawią, że te i inne pola będa wykorzystywane. W każdej chwili możecie zrezygnować z umieszczenia informacji o Waszym Ślubie - wystarczy w menu Wasz Ślub wyłączyć zgodę na umieszczanie tej informacji w wortalu.

Niedługo zostanie również opcja edycji danych dla firm jak również inne możliwości... W przypadku uwag dotyczących działania prosimy o kontakt na maila lub na forum. Zapraszamy do korzystania z nowych funkcji i dziękujemy za zrozumienie, iż rozwój wortalu miał być szybszy ale z przyczyn niezależnych od autorów trwa trochę wolniej.

[2008-05-28]


© 2007-2020 Pierwszy Chełmski Wortal Ślubno-Weselny. Ślub i Wesele w Chełmie - www.wesele.chelm.pl